• KONKURSY KURATORYJNE

• Informacje podstawowe

• Poniżej zamieszczamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych.

Czas trwania konkursów na każdym etapie został ustalony na 90 minut !!!

Pismo przewodnie - Pismo_do_dyrektorow_SP_woj._mazowieckiego_(1).pdf

Zestawienie konkursów - Zestawienie_konkursow_MKO_2023_24.docx

Informujemy, że na stronie http://www.konkursy.mscdn.pl/ zostały opublikowane programy merytoryczne, regulamin oraz harmonogram konkursów kuratoryjnych dla uczniów szkoły podstawowej - w poszczególnych zakładkach w menu górnym.

Chętni do wzięcia udziału w tych konkursach w październiku br. mogą pobrać te materiały w celu zapoznania się z zakresem wymaganej wiedzy.

W szkole uczniowie otrzymają kartę zgłoszenia do konkursów, którą muszą podpisać rodzice lub opiekunowie prawni.

Uczniowie będą na bieżąco informowani o terminach i godzinach organizacji konkursów z poszczególnych przedmiotów.