• Obiady

• Konto do wpłat za obiady

• W szkole funkcjonuje oddzielny rachunek, na który można wpłacać pieniądze za obiady dzieci.

Podajemy nazwę i numer tego rachunku:

57 8001 0005 2001 0001 4573 0002

Z obiadów można korzystać po uprzednim zapisaniu się w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu 22 7792463.

Wpłaty za obiady w miesiącu wrześniu należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 3 IX 2019 r.

Wpłat za obiady za kolejne miesiące należy dokonywać  najpóźniej do 1 dnia każdego następnego miesiąca z góry.

Abonament obiadowy zostanie wydany dopiero po zatwierdzeniu wpłaty lub po okazaniu dowodu wpłaty.

W przypadku nieobecności dziecka prosimy o zgłaszanie tego faktu do godziny 9:00 danego dnia (telefonicznie lub osobiście w sekretariacie),

wtedy przy wpłacie za kolejny miesiąc rodzic może odliczyć kwotę za zgłoszoną nieobecność dziecka od kwoty za następny miesiąc (liczba dni x 4 zł).

W poniższym pliku znajduje się regulamin korzystania ze stołówki szkolnych (podczas posiłków). Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

regulamin_stolowka_SP4.pdf

Osoby posiadające kartę Rodzina 3+ ponoszą 50% miesięcznych opłat (obowiązuje od 1 X 2019 r.)

Podajemy opłaty za obiady na kolejne miesiące:

2019 r.

IX - 80 zł

X -  84 zł (14 X i 31 X dni wolne od zajęć dydaktycznych)

XI -  76 zł

XII -  60 zł

2020 r.

I -  76 zł (2 I i 3 I dni wolne od zajęć dydaktycznych)

II - 40 zł (2 tygodnie ferii zimowych)

III -  76 zł (9, 10, 11 III dni wolne od zajęć dydaktycznych - rekolekcje wielkopostne)

IV -  68 zł (21 IV dzień wolny od zajęć dydaktycznych - egzamin zewnętrzny kl. VIII)

V -  80 zł