Sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.
Nasze sukcesy w różnych konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2023/2024:
Data
Nazwa konkursu
Miejsce
Imię i nazwisko ucznia(uczniów)
Imię i nazwisko opiekuna
(nauczyciela)
IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Św. Maksymilian - niosący miłość"
Kat. I-III
I
III
wyróżnienie
Kat. IV-VIII
II
wyróżnienie
Maria Smolak
Michał Gągałka
Lidia Królikowska
Ewa Piotrkowicz
Maria Bąk
pan Mariusz Konowrocki X Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełąjowych I
Szymon Gromko
i Antoni Feliński
nauczyciele wychowania fizycznego X Szkolny Konkurs Przyrodniczy
"Przyrodnicze rymowanie"
I
II
III
Julia Laskus
Gabriela Mrozińska
Malwina Podniesińska
pani Anna Kapusta X Turniej piłki nożnej
im. Mariana Olszewskiego
III Nikodem Łokieć, Sebastian Matulewicz, Jan Kołodziej, Szymon Gromko, Radosław Niemoński, Wojciech Tomaszewski, Piotr Wawrzynowski, Jakub Sobczyk, Szymon Kwaśniak, Jakub Dębski, Dawid Wieczorkiewicz nauczyciele wychowania fizycznego X Międzypowiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełąjowych I Antoni Feliński nauczyciele wychowania fizycznego 10 XI XVIII edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego
"Józef Piłsudski oczami ucznia"
Kat. I-IV
I
II
III
wyróżnienie
Kat. IV-VIII
I
II
III
wyróżnienie
Ignacy Wielgołaski
Alelksandra Roguska
Jan Wąż
Marcelina Sierpińska
Mateusz Kałuski
Mateusz Pucyk
Nikodem Swakoń
SzymonŻukowski
Hubert Piechota
Tymoteusz Binkiewicz
pani
Ewa Cieślak
10 XI Konkurs
na patriotyczną dekorację sali
Kat. I-III
I
Kat. IV-VIII
I
Klasa 1a i 1b (sala nr 12)
Klasa 5b (sala nr 20)
pani Agnieszka Lewińska-Waszak
pani Wanda Gąsowska-Cacko
10 XI Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny
"Zwierzęta Marszałka"
I
II
III
wyróżnienia
SzymonŻukowski
Alisa Shorina
Malwina Podniesińska
Aleksandra Nowak
Miłosz Koprowicz
Daria Duda
Zuzanna Miszczak
Daria Świderska
Antonii Firląg
Urszula Bieńkowska
pani Małgorzata Jabłońska
pani Wanda Gąsowska-Cacko
10 XI Konkurs
na patriotyczną piosenkę
dla klas
I
II
III
Klasa 4a
Klasa 5c
Klasa 5b
10 XI Konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną
z okazji Święta Szkoły
kat. 1-3
I
kat. 4-6
I
Klasa 1a i 1b
Klasa 5b
pani Edyta Klimowska
i pani Magdalena Walicka
pani Ewa Cieślak
23 XI VI Powiatowy Konkurs
Piosenki Patriotycznej
"Wszystko co mamy
Polsce oddamy"
kat. 1-3
III
kat. 4-6
II
III
I
kat. chór
Aleksandra Chudzik
Karina Pietryka
Atonina Kwiatkowska
Hanna Koczyk, Blanka Królikowska, Emilia Krupniewska, Hanna Nowicka, Aleksandra Chudzik, Marcelina Jarzębska, Anna Łazarewicz, Jerzy Osica, Urszula Bieńkowska, Antonina Kwiatkowska, Karina Pietryka, Joanna Czarnecka, Jaroslav Bilashuk
pani Agnieszka Czarnecka 4 XII Mistrzostwa Powiatu
Szkół Podstawowych
w Koszykówce Dziewcząt klas 4-8
II Antonina Kwiatkowska, Alicja Borowska, Gabriela Kopik, Sandra Parafiniuk, Zofia Trzaskowska, Zuzanna Pękul, Hanna Wydra, Łucja Bajer, Hanna Poszalska, Hanna Felińska, Valeria Petrenko
nauczyciele wychowania fizycznego XII Wewnątrzszkolny Konkurs
"Mój przyjaciel miś"
klasy 1-3
I
II
III
wyróżnienia
Patrycja Durka
Jakub Czajka
Łucja Gawryś
Jan Wąż i Maciej Konopka
pani Patrycja Chodyra 6XII Klasowy Konkurs Mikołajkowy kat. klasy
I
kat. nauczyciel
klasa IV A
pani Patrycja Szostak
SU XII Konkurs
"Lapbook o Marii Skłodowskiej-Curie"
I
II
III
wyróżnienia
Julia Kurowska
Jakub Marszałek
Iga Ostas
Daria Duda
Mikołaj Kozera
pani Małgorzata Łuniewska XII XXXI Przegląd Jasełek
I
w kat. kl.1-3
uczniowie klasy 2b oraz członkowie szkolnego chóru pani Patrycja Chodyra
pani Agnieszka Czarnecka
pan Mariusz Konowrocki
XII XXX Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową I
III
Kacper Wojda
Krzysztof Jaworski
pan Mariusz Konowrocki II XX Powiatowy Jubileuszowy Konkurs
Kolęd i Pastorałek
II
w kat. kl.1-2
wyróżnienie
w kat. kl.3-5
wyróżnienie
kat. zespoły
Hanna Koczyk
Jerzy Osica
chór w składzie:
Hanna Koczyk, Blanka Królikowska, Hanna Nowicka, Anna Łazarewicz, Jerzy Osica, Urszula Bieńkowska, Antonina Kwiatkowska, Karina Pietryka, Joanna Czarnecka, Yaroslav Bilashuk
pani Agnieszka Czarnecka II IV Powiatowy Konkurs Historyczny
"Józef Piłsudski i jego czasy"
wyróżnienie Jakub Marszałek i Błażej Gromek pani Jolanta Wnuk 22 II IX edycja Powiatowego Konkursu
"Szkiełkiem i okiem"
w Józefowie.
II Varvara Daniliuk, Błażej Gromek, Jakub Marszałek pani Monika Podniesińska 29 II Mistrzostwa Szkół Podstawowych
w Siatkówce Dziewcząt
III Łucja Bajer, Liwia Bydłowska, Alicja Firląg, Gabriela Kopik, Zuzanna Miszczak, Sandra Parafiniuk, Valeria Petrenko, Zuzanna Pękul, Nadia Siuzdak, Zofia Trzaskowska, Hanna Poszalska, Hanna Wydra nauczyciele wychowania fizycznego 29 II Mistrzostwa Szkół Podstawowych
w Siatkówce Chłopców
II Ignacy Chmielnik, Antoni Feliński, Krzysztof Jaworski, Jan Kołodziej, Nikodem Łokieć, Marcel Marczyński, Aleksy Pleskot, Nikodem Swakoń, Wojciech Tomaszewski, Piotr Wawrzynowski nauczyciele wychowania fizycznego 18 III Kuratoryjny Konkurs Historyczny finalista Adam Główka pani Jolanta Wnuk 22 III 47. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka II
etap powiatowy
Karina Pietryka pani Ewelina Szarek 22 III XXI Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Burmistrza Józefowa
I
styl klasyczny
III
styl dowolny
III
styl grzbietowy
Ewa Piotrkowicz
Ewa Piotrkowicz
Mateusz Zielony
nauczyciele wychowania fizycznego 26 III Powiatowy Konkurs
na Tradycyjną Palmę Wielkanocną
III Mikołaj Kozera pan Mariusz Konowrocki 26 III Wewnątrzszkolny Konkurs na Kapelusz Pani Wiosny I
II
III
wyróżnienie
Zuzanna Zadroga
Liwia Chołuj
Kacper Wojda
Pola Mianowska
9 IV Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczęta kl. 4-6 III Łucja Bajer, Maria Bąk, Sonia Binkiewicz, Alicja Borowska, Hanna Felińska, Alicja Firląg, Gabriela Kopik, Sandra Parafiniuk, Zuzanna Pękul, Zofia Trzaskowska, Hanna Poszalska, Daria Wieczorkiewicz, Hanna Wydra nauczyciele wychowania fizycznego 10 IV Mistrzostwa Otwocka w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chł0pców kl. 4-6 II Ignacy Chmielnik, Antoni Feliński, Jan Kołodziej, Nikodem Łokieć, Marcel Marczyński, Sebastian Matulewicz, Tomasz Spisak, Nikodem Swakoń, Bartosz Szulik, Wojciech Tomaszewski, Piotr Wawrzynowski nauczyciele wychowania fizycznego 15 IV Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa laureat
finalista
Jakub Marszałek
Błażej Gromek
pani Małgorzata Łuniewska 16 IV IV Miejski Konkurs Plastyczno - Literacki
Drogi do Niepodległej
III
wyróżnienie
Błażej Gromek
Zuzanna Dąbrowska
pani Jolanta Wnuk 17 IV Powiatowy Konkurs
Olimpiada na 6!
II Maria Pawełek pani Jolanta Gosk