• Prace uczniów

• Pozostałe prace naszych uczniów

• W tym miejscu będziemy prezentowali prace wykonane przez naszych uczniów, nie związane z tematyką kół przedmiotowych

(inne prace zamieszczone są w zakładkach dotyczących poszczególnych kół).

Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią oraz formą.

Pierwsza praca jest apelem przeciwko paleniu paierosów - koniecznie musisz ją obejrzeć !!!

Nie pal !!! - Gimnazjalisto-nie_pal_.doc

Kolejna praca dotyczy spożywania alkoholu (wykonali ją uczniowie klasy 3c)

Alkoholn etylowy - projekt_na_chemie.ppt

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie interdyscyplinarnym dla gimnazjalistów z województwa mazowieckiego, pt.:

"Wokół odkryć naukowych polskiej Noblistki Marii Skłodowskiej-Curie".

Poniżej prezentujemy ich relację z przebiegu konkursu oraz z realizacji stworzonego projektu.

Relacja z konkursu - Konkurs_interdyscyplinarny_odkrycia_naukowe.doc

Prezentacja multimedialna o konkursie - Konkurs_odkrycia_naukowe_polskiej_Noblistki.ppt

Kilka zdjęć z realizacji projektu:

Projekt z biologii poświęcony nasionom i ich zastosowaniu.