• "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

• DŁUGOPISY 3D

• Klasa 4c w dniu 12 X w ramach lekcji techniki podjęła się tworzenia znaków drogowych za pomocą długopisów 3D. Pierwsze próby nie były łatwe, ale kolejne na pewno przyniosą dużo lepsze efekty. Najważniejsze, że frajdy było sporo !!

Kolejna klasa, tym razem 4b, w dniu 22 XI w ramach lekcji techniki podjęła wyzwanie stworzenia znaków drogowych, wykorzystując długopisy 3D. Oto efekty ich wysiłów :)

Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach Laboratoriów Przyszłości klasa 6 budowała swoje pierwsze układy elektroniczne z wykorzystaniem płytek Arduino Uno. Podstawą było stworzenie układu z jedną diodą LED, ale ogromną radość sprawiło uczniom prawidłowe podłączenie kolejnych elementów.

Dnia 14 XII 2022 r. uczniowie klasy 1c wykorzystali długopisy 3D do wykonania oazdób świątecznych. Wykazali się kreatywnością i starannością i mieli przy tym dużo zabawy.

Uczniowie klasy 3a w dniu 23 III 2023 r. do wykonania ozdób wielkanocnych wykorzystali długopisy 3D. Uzyskane przez dzieci efekty pokazują, że choć początki nie są łatwe, to zabawa świetna.

Stroiki wielkanocne wykonane przez uczniów SP4 pod opieką Pani Agnieszki Lewinskiej-Waszak. Przy wykonywaniu prac podczas lekcji techniki wykorzystano pisakami 3d otrzymane w ramach programu #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.