• Zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania już ruszyły!

• Szanowni Nauczyciele,

zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już ruszyły. Gorąco zachęcamy do przekazania informacji Państwa uczniom.

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od
              3 do 25 września 2022 roku.

Akcję honorowym patronatem wspierają:

Pobierz obrazkiPobierz obrazkiPobierz obrazki

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

• Giganci programowania zapraszają na lekcję próbną :)

• DNI OTWARTE I LEKCJE POKAZOWE Z PROGRAMOWANIA!

Dlaczego dajemy Twojemu dziecku możliwość przetestowania zajęć, a Tobie — zobaczenia na własne oczy, że robimy wielkie rzeczy na komputerach?Wiemy, jak genialny mamy program kursów. 🏆 Mistrzowsko dopracowane scenariusze, doskonałych trenerów, świetnie wyposażoną salę i profesjonalny sprzęt dla naszych młodych programistów.Dlaczego zatem nie mielibyśmy się tym pochwalić?

😅Żartujemy! Nie o chwalenie tu chodzi.

🔥🔥🔥 Być może masz w domu młodego fana komputerów. Myślisz, że w sumie dobrze rozwinąć umiejętności programowania, ale czy dziecku spodoba się na kursie? Czy kurs wart jest swojej ceny❓.... Tak naprawdę w miejsce tych trzech kropek możesz wstawić swoje obiekcje czy wahania.🤔🤔🤔

Zapisać dziecko na kurs programowania, czy nie?Nic tak nie rozwieje wątpliwości Twoich i Twojego dziecka, jak dzień otwarty i lekcja pokazowa 👍Jeszcze w jej trakcie wszystko się wyklaruje i decyzję podejmiesz w 5 sekund.

✔️ Dodatkowo podczas dnia otwartego poznasz naszych trenerów.

✔️ Zobaczysz, czy faktycznie non stop siedzimy przed ekranami komputerowymi, czy mówimy językiem zrozumiałym dla dzieci.

✔️ Zapoznasz się nie tylko z ideą kursów, ale również z dokładnym programem i wszystkim tym, co mieści się w planie nauki GIGANTÓW PROGRAMOWANIA.❓

Jakieś pytania chodzą Ci po głowie? Znajdziemy też czas na ucięcie sobie z Tobą małej pogawędki.

Ustalmy jedno. 🤗 Dzień otwarty jest dla Ciebie i Twojego dziecka. 🥳 Po naszej stronie jest całkowita inwestycja w organizację tego wydarzenia, dlatego możesz zamknąć portfel. Jedyne, o co Ciebie teraz prosimy, to o ⚠️⚠️⚠️ ZAREZERWOWANIE MIEJSCA na jednej z naszych lekcji pokazowych. Liczba miejsc jest ograniczona.Wystarczy, że klikniesz poniżej 👇 i wypełnisz krótki formularz:

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ

💪 Pora na Twój pierwszy ruch. A o całą resztę już sami zadbamy.Do zobaczenia na zajęciach!

Giganci Programowania

www.giganciprogramowania.edu.pl

• Kolejna Noc Wolności w Otwocku - nas też nie mogło zabraknąć !

• 15 sierpnia, jak w ubiegłych latach, my również wzięliśmy udział w miejskich uroczystościach NOCY WOLNOŚCI w 102 rocznicy Bitwy Warszawskiej. Nasza szkoła jest odpowiedzialna za konkurs o naszym Patronie Józefie Piłsudskim, a nagrodą była możliwość lotu balonem…

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie w udział w konkursie i zapraszamy za rok :)